Alle producten
-
Automatische Broodproductielijn
-
Automatische Cakeproductielijn
-
Automatische Toostproductielijn
-
Koekjesproductielijn
-
De Oven van de bakkerijtunnel
-
Bakkende Koeltorens
-
Brood Proofer
-
Depanner
-
Vlakke Broodproductielijn
-
Granolaproductielijn
-
Cakedepositeur
-
De Transportbanden van de voedselindustrie
-
Baksel Pan Handling Equipment
-
Roterende Rekoven
-
Koekjesdepositeur
zoekwoorden [ automatic bread production line ] bij elkaar passen 108 producten.
Verticale Multistap Pan Elevator
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Voltage: | 220V/380V |
| Voorwaarde: | Nieuw |
Opnieuw circulerende de Tunneloven van de Luchtconvectie
| Voorwaarde: | Nieuw |
|---|---|
| Afmeting (L*W*H): | varieert door capaciteit |
| Verleende naverkoop de Dienst: | Vrije vervangstukken, Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee |
De Tunneloven van Mesh Wire Conveyor Bakery Drying van de roestvrij staal380v 50HZ ABB Motor
| Verleende naverkoop de dienst: | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee, Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteu |
|---|---|
| Voorwaarde: | Nieuw |
| Garantie: | 1 jaar |
Van de Stoom Schoonmakende Slakken van de voedselindustrie de Verwijderings Spiraalvormige Koeltransportband
| Materiaal: | 304 roestvrij staal, modulaire riem |
|---|---|
| Voltage: | 220V/380V |
| Toepassing: | cakes, broden het koelen |
700kg/M 20T Bakkerijtunnel Oven With Mesh Belt Conveyor
| Verleende naverkoop de dienst: | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee, Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteu |
|---|---|
| Voorwaarde: | Nieuw |
| Garantie: | 1 jaar |
ISO9000 Arbeidshygiëne Mesh Belt Baking Cooling Towers
| Materiaal: | 304 roestvrij staal, modulaire riem |
|---|---|
| Voltage: | 220V/380V |
| Voorwaarde: | Nieuw |
1500kg/M ABB Oven van de de Bakkerijtunnel van de Motorpizza de Hybride
| Toepasselijke Industrie: | Voedsel & Drankfabriek, van de Voedselwinkel, van het Voedsel & van de Drank Winkels |
|---|---|
| Merknaam: | SAIMAI |
| Verleende naverkoop de Dienst: | Videotechnische ondersteuning, Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee |

