Alle producten
-
Automatische Broodproductielijn
-
Automatische Cakeproductielijn
-
Automatische Toostproductielijn
-
Koekjesproductielijn
-
De Oven van de bakkerijtunnel
-
Bakkende Koeltorens
-
Brood Proofer
-
Depanner
-
Vlakke Broodproductielijn
-
Granolaproductielijn
-
Cakedepositeur
-
De Transportbanden van de voedselindustrie
-
Baksel Pan Handling Equipment
-
Roterende Rekoven
-
Koekjesdepositeur
zoekwoorden [ ce bread production equipment ] bij elkaar passen 126 producten.
De Dienbladen van SUS304 16 64 van de de Convectiebakkerij van het Dienbladengas het Rekovens
| VOLTAGE: | 380V |
|---|---|
| MACHT: | 3.1KW |
| GEWICHT: | 1300kg |
40 Kg/M2 250mm de Vuurvaste Ovens van de Isolatie Industriële Tunnel
| Toepasselijke Industrie: | Voedsel & Drankfabriek, van de Voedselwinkel, van het Voedsel & van de Drank Winkels |
|---|---|
| Video uitgaand-inspectie: | Verstrekt |
| Kerncomponenten: | Motor |
In het Baksel Koeltorens van de Lijn380v INTRALOX Modulaire Riem
| Materiaal: | 304 roestvrij staal, modulaire riem |
|---|---|
| Voltage: | 220V/380V |
| Voorwaarde: | Nieuw |
De modulaire Koeltorens van het Riembaksel
| Materiaal: | 304 roestvrij staal, modulaire riem, Pu-riem |
|---|---|
| Voltage: | 220V/380V |
| Voorwaarde: | Nieuw |
De onafhankelijke Gecontroleerde Temperatuur sondeert Directe Oven van de Gastunnel 304 Roestvrij staal
| Voltage: | 220v/380v |
|---|---|
| Certificering: | CE,ISO |
| Voorwaarde: | Nieuw |
ISO 9000 Hygiënische Onafhankelijke Gecontroleerde Gebogen Riemtransportband
| Voltage: | 1P 220V of 3P 220V-440V |
|---|---|
| Voorwaarde: | Nieuw |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
De onafhankelijke Gecontroleerde Tunnel Oven With van de Gasbakkerij NAAIT Motor
| Voltage: | 220v/380v |
|---|---|
| Voorwaarde: | Nieuw |
| Toepassing: | cakes, broden, koekjes |
Van de Stoom Schoonmakende Slakken van de voedselindustrie de Verwijderings Spiraalvormige Koeltransportband
| Materiaal: | 304 roestvrij staal, modulaire riem |
|---|---|
| Voltage: | 220V/380V |
| Toepassing: | cakes, broden het koelen |
SUS304 van de de Luchtleidingsbakkerij van het moduleontwerp Ononderbroken de Tunneloven
| Verleende naverkoop de dienst: | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee, Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteu |
|---|---|
| Voorwaarde: | Nieuw |
| Garantie: | 1 jaar |

