Alle producten
-
Automatische Broodproductielijn
-
Automatische Cakeproductielijn
-
Automatische Toostproductielijn
-
Koekjesproductielijn
-
De Oven van de bakkerijtunnel
-
Bakkende Koeltorens
-
Brood Proofer
-
Depanner
-
Vlakke Broodproductielijn
-
Granolaproductielijn
-
Cakedepositeur
-
De Transportbanden van de voedselindustrie
-
Baksel Pan Handling Equipment
-
Roterende Rekoven
-
Koekjesdepositeur
zoekwoorden [ ce loaf cake baking cooling towers ] bij elkaar passen 5 producten.
De Productielijn SUS304 Mesh Belt Spiral Cooling Tower van de broodcake
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Voltage: | 220V/380V |
| Voorwaarde: | Nieuw |
Van het de Cakebaksel van Ce de Centrale Trommel Gedreven 220V Koeltorens
| Materiaal: | roestvrij staal 304 |
|---|---|
| Voltage: | 220V/380V |
| Voorwaarde: | Nieuw |
304 van het de Toostbrood van de roestvrij staal Eindeloze Transportband het Baksel Koeltorens
| Voltage: | 220V/380V |
|---|---|
| Materiaal: | roestvrij staal 304 |
| Voorwaarde: | Nieuw |
ABB-de Beschuit van de Motorcake en het Drogende van de Cakefriut van het Cakebrood Materiaal van de de Cakeproductie
| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |
|---|---|
| Garantie: | 1 JAAR |
| Krachtbron: | Elektrisch/Gas |
Multi Automatische de Toostproductielijn van Stapproofer Delidding
| Voltage: | Aangepast |
|---|---|
| Automatische rang: | Automatisch, Volautomatisch |
| Capaciteit: | aangepast |
1

