Alle producten
-
Automatische Broodproductielijn
-
Automatische Cakeproductielijn
-
Automatische Toostproductielijn
-
Koekjesproductielijn
-
De Oven van de bakkerijtunnel
-
Bakkende Koeltorens
-
Brood Proofer
-
Depanner
-
Vlakke Broodproductielijn
-
Granolaproductielijn
-
Cakedepositeur
-
De Transportbanden van de voedselindustrie
-
Baksel Pan Handling Equipment
-
Roterende Rekoven
-
Koekjesdepositeur
zoekwoorden [ plc cake batter depositor ] bij elkaar passen 24 producten.
Van de de Vlapastei van Ce 465KG 20A de Depositeur van het het Biscuitgebakbeslag
| VOLTAGE: | 220V |
|---|---|
| MACHT: | 2.5KW/3.5KW |
| HUIDIG: | 15A/20A |
LCD Touch screentoestel zoals de Cakedepositeur van de Rolkop
| Voltage: | 220-240v/380-415v |
|---|---|
| Macht (w): | 2.5kw/3.5kw |
| Gewicht: | 425kg/465kg |
PLC 304 de Cakeproductielijn van Roestvrij staal Ononderbroken Castella
| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |
|---|---|
| Garantie: | 1 JAAR |
| Krachtbron: | Elektrisch/Gas |
304 Depositeur van Cupcake van de roestvrij staal15a de Dubbele Kleur
| Voltage: | 220-240v/380-415v |
|---|---|
| Gewicht: | 425kg/465kg |
| Garantie: | 12 maand |
De Jam die van ISO 9000 220V 2.5KW Biscuitgebakdepositeur inspuiten
| Voltage: | 220-240v/380-415v |
|---|---|
| Gewicht: | 500kgs |
| Garantie: | 12 maand |
Servomotorplc Controlemuffin Cupcake die Machine maken
| VOLTAGE: | 220V |
|---|---|
| MACHT: | 2.5KW/3.5KW |
| HUIDIG: | 15A/20A |
90 de Graad Gebogen Productielijn van de Transportband1000kg/h Automatische Cake
| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |
|---|---|
| Garantie: | 1 JAAR |
| Krachtbron: | Elektrisch/Gas |
Ce 300KG/H 25CM isolatietunnel Oven Automatic Cake Production Line
| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |
|---|---|
| Garantie: | 1 JAAR |
| Krachtbron: | Elektrisch/Gas |

