Alle producten
-
Automatische Broodproductielijn
-
Automatische Cakeproductielijn
-
Automatische Toostproductielijn
-
Koekjesproductielijn
-
De Oven van de bakkerijtunnel
-
Bakkende Koeltorens
-
Brood Proofer
-
Depanner
-
Vlakke Broodproductielijn
-
Granolaproductielijn
-
Cakedepositeur
-
De Transportbanden van de voedselindustrie
-
Baksel Pan Handling Equipment
-
Roterende Rekoven
-
Koekjesdepositeur
zoekwoorden [ sus304 bread bakery equipment ] bij elkaar passen 13 producten.
SUS304 hygiënespiraal die Automatische Broodproductielijn koelen
| Voltage: | Aangepast |
|---|---|
| Voorwaarde: | Nieuw |
| Toepassing: | Het brood van de opbrengstoost met deksel of zonder deksel |
SUS304 van de de Losinstallatietoost van de karretjelader het Materiaal van de het Broodproductie
| Voltage: | Aangepast |
|---|---|
| Automatische rang: | Automatisch, Volautomatisch |
| Capaciteit: | aangepast |
ISO9000 304 Productielijn van de Roestvrij staal de Automatische Toost
| Voltage: | Aangepast |
|---|---|
| Voordelen: | Hoge Efficiënte, hoge output |
| Automatische rang: | seme-automatisch, Automatisch, Volautomatisch |
De multi Koeltoren van het Stapbrood
| Materiaal: | 304 roestvrij staal |
|---|---|
| Voltage: | 220V/380V |
| Voorwaarde: | Nieuw |
304 van de het Broodbar van de roestvrij staalhygiëne Zachte de Bakkerijproductielijn
| Verleende naverkoop de dienst: | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee, Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteu |
|---|---|
| Voorwaarde: | Nieuw |
| Garantie: | 1 jaar |
De Dienbladen van SUS304 16 64 van de de Convectiebakkerij van het Dienbladengas het Rekovens
| VOLTAGE: | 380V |
|---|---|
| MACHT: | 3.1KW |
| GEWICHT: | 1300kg |
SUS304 van de de Luchtleidingsbakkerij van het moduleontwerp Ononderbroken de Tunneloven
| Verleende naverkoop de dienst: | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee, Onlineondersteuning, Videotechnische ondersteu |
|---|---|
| Voorwaarde: | Nieuw |
| Garantie: | 1 jaar |
SUS304 automatische Broodproductielijn
| Voltage: | Aangepast |
|---|---|
| Voorwaarde: | Nieuw |
| Toepassing: | Het broodje van de opbrengshotdog, hamburgerbroodje |
3 van de het Voedselrang van de hete Luchtafzet Oven van het de Thermische Isolatie de Roterende Rek
| VOLTAGE: | 380V |
|---|---|
| MACHT: | 3.1KW |
| GEWICHT: | 1300kg |
40 Kg/M2 250mm de Vuurvaste Ovens van de Isolatie Industriële Tunnel
| Toepasselijke Industrie: | Voedsel & Drankfabriek, van de Voedselwinkel, van het Voedsel & van de Drank Winkels |
|---|---|
| Video uitgaand-inspectie: | Verstrekt |
| Kerncomponenten: | Motor |

